Busem do Niemiec? Jak najbardziej!

Większość z nas tak naprawdę w dość regularny sposób podróżuje do Niemiec. Kraj ten jest przede wszystkim dość blisko nas, a co za tym idzie, taki urlop nie będzie kosztowny, ani także zbyt wymagający pod względem organizacyjnym. Interesujący jest jednak fakt, że obecnie na trasie Polska-Niemcy pojawia się coraz więcej przewoźników i firm transportowych. Nie powinno to jednak nikogo dziwić, gdyż to właśnie oni obecnie są wybierani znacznie częściej, niż podróż samolotem. Dlaczego? Otóż z wielu względów. Które z tych aspektów można jednak nazwać najważniejszymi?

1. Brak ograniczeń w kontekście bagażu!

Busy do Niemca Wielkopolska to obecnie najczęściej wybierany środek transportu do Niemiec, przez mieszkańców województwa. Co więcej, ta opcja z pewnością podoba się wszystkim kobietom, gdyż busy nie ograniczają ich pod względem bagażu! W samolotach zwykle restrykcyjnie przestrzegane są wymiary i waga bagażu, a co więcej, istnieją pewne ograniczenia w przewozie substancji płynnych. Panie zwykle musiały rezygnować albo z kosmetyków, albo z dodatkowych części garderoby, by rzeczywiście mogły wejść na pokład. W przypadku busów, nie muszą się one już więcej o to martwić!

2. Busy do Niemiec z każdego miejsca w Polsce!

Podróże do Niemiec za pośrednictwem samolotów, zwykle wymagały od mieszkańców miast czy mniejszych miejscowości dotarcia do lotniska. To nie tylko pociągało za sobą dodatkowe koszty, ale także wymagało znacznie większej ilości czasu. Jednocześnie busy ten problem całkowicie rozwiązują! Busy do Niemiec ze Szczecina, czy z innych miejscowości odjeżdżają z regularną częstotliwością, a pasażerowie muszą się jedynie stawić na czas na przystanku. W przypadku samolotów, często musieli oni przybyć na lotnisko nawet 2 godziny wcześniej. Z pewnością lepiej jest ten czas zaoszczędzić.

3. Busy do Niemiec to ogromne oszczędności!

Finalną korzyścią, wynikającą ze zmiany środka transportu do Niemiec, są względy ekonomiczne. Nie da się ukryć, że bilet na przejazd busem potrafi być nawet o połowę tańszy, niż w przypadku samolotów. Dodatkowo nie ma żadnych opłat za nadbagaż czy dodatkowe ubezpieczenie. W przypadku podróży busem do Niemiec, możemy więc sporo zaoszczędzić. Dzięki temu zostanie nam więcej „drobnych” w portfelu, które możemy wykorzystać na miejscowe atrakcje lub po prostu na to, by wypoczywać w nieco lepszym hotelu. Jak więc widać, podróżowanie przy pomocy busów przynosi nam niezliczone korzyści – także te finansowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *